Search found 475 matches

by Ramika
05 Jul 2017, 23:03
Forum: Pogaduchy
Topic: Wypozyczanie sprzetu budowlanego
Replies: 0
Views: 486

Wypozyczanie sprzetu budowlanego

Podczas budowy potrzebne jest wiele sprzętu budowlanego. Nie każdego stać na to by kupić wszystko co jest potrzebne , dlatego też warto zapisać kontakt do takiej http://www.zenitbau.pl/uslugi.php wypożyczalni sprzętu budowlanego. Lepsze to niż kupowanie sprzetu.
by Ramika
05 Jul 2017, 22:17
Forum: Ja i mój dom
Topic: Drewniana sauna
Replies: 0
Views: 616

Drewniana sauna

Co sądzicie o drewnianych saunach ? Szukałem czegoś ciekawego do mojego ogrodu i natknąłem się na ofertę tej firmy http://www.geisser.pl/produkty/, zapowiada się bardzo ciekawie . Chyba zdecyduje się na taką saune.
by Ramika
29 Jun 2017, 18:45
Forum: Ja i mój dom
Topic: Palety do magazynu
Replies: 0
Views: 616

Palety do magazynu

Posiadając większą firmę czy magazyn chyba warto było by się zaopatrzyć w takie https://e-promag.pl/katalog/69,72,skrzy ... plastikowe , skrzyniopalety prawda ? Bo chcemy ze znajomymi rozwinąć magazyn i zastanawiamy się nad takim zakupem.
by Ramika
29 Jun 2017, 18:30
Forum: Ja i mój dom
Topic: Dobry szklarz
Replies: 0
Views: 562

Dobry szklarz

Potrzebuje sprawdzonego szklarza z Poznania. Mam w domu do zrobienia kilka rzeczy przy których właśnie taka osoba będzie mi musiała pomóc. Na pewno chciałabym skorzystać z pomocy kogoś naprawde sprawdzonego. Ktos z was korzystał z pomocy tego szklarza http://glass-land.pl/ ? Czytałam na jego temat k...
by Ramika
29 Jun 2017, 18:12
Forum: Urządzanie ogrodu i balkonu
Topic: Ogród tylko jaki
Replies: 3
Views: 1890

Ogród tylko jaki

Moim zdaniem najlepszą opcją jest ogród zimowy. To rozwiązanie bardzo ciekawe i ostatnio coraz częściej spotykane.. Myślę, że przypadną Wam do gustu.
by Ramika
29 Jun 2017, 18:06
Forum: Pogaduchy
Topic: Inwestowanie w hale stalowe
Replies: 1
Views: 699

Re: Inwestowanie w hale stalowe

Jeśli chodzi o hale stalowe to najlepiej poczytaj sobie o nich trochę więcej: http://www.amwin.pl/hale-stalowe,4403.html. Wykonują je specjaliści więc możesz też przedzwonić i zapytać ich o zdanie, która technologia sprawdzi się lepiej. Na pewno Ci doradzą.
by Ramika
29 Jun 2017, 17:02
Forum: Aranżacja łazienki
Topic: Diabeł tkwi w szczegółach?
Replies: 1
Views: 1599

Re: Diabeł tkwi w szczegółach?

Wydawało mi się kiedyś, że aranżacja wnętrza to głownie jakieś dodatki i dekoracje. Teraz jednak wiem, że to wszystko musi do siebie pasować. Remontując łazienkę bardzo zwróciłam uwagę na to jak będzie wyglądać bateria do umywalki i do wanny. Zależało mi na jakości dlatego brałam pod uwagę produkty ...
by Ramika
29 Jun 2017, 16:55
Forum: Aranżacja łazienki
Topic: Mała łazienka a kabina prysznicowa?
Replies: 9
Views: 3923

Re: Mała łazienka a kabina prysznicowa?

Remont łazienki nie jest łatwą sprawą. Zanim my się za to wzięliśmy to wydawało mi się, że to wszystko minie szybko i łatwo.Nie zdawałem sobie wtedy sprawy z tego że nawet baterie przy wannie bedzie można wymienic. Na szczęście szybko trafiliśmy na markę KLUDI i ich baterie . Przynajmniej jak teraz ...
by Ramika
29 Jun 2017, 16:54
Forum: Aranżacja łazienki
Topic: Ile przeznaczyć na wykończenie łazienki?
Replies: 8
Views: 3856

Re: Ile przeznaczyć na wykończenie łazienki?

Według mnie jakość wykonania bardzo na to wpływa, dlatego jak już kupować baterie do dobrej jakości by nic nam się szybko nie rozleciało. Dla mnie marka KLUDI https://www.kludi.com/shop/pl/bath/bath/ ma bardzo dobrej jakości baterie. Warto czasem dołożyć kilka złotych i mieć baterie lepszej jakości.
by Ramika
29 Jun 2017, 16:15
Forum: Ja i mój dom
Topic: Napęd do bramy garażowej
Replies: 0
Views: 572

Napęd do bramy garażowej

Firm które mają takie produkty jest wiele, ale ja jakoś największym zaufaniem darzę firme Hormann. Potrzebna mi była automatyka do mojej bramy i szukałem jej tutaj http://napedowo.pl/ . Spokojnie znajdziesz tam automatykę i do swojej bramy