Jak zasłonić się od wścibskich?

Jak zaaranżować ogród, jak zaprojektować wygląd balkonu?
Post Reply
chatynka
Super VIP na forum domatorsi.com.pl

Jak zasłonić się od wścibskich?

Post by chatynka » 11 Jun 2013, 18:24

Już nie wiem co wykombinować, żeby zasłonić nasz ogród od przechodniów, którzy nawet nie krępują się wręcz gapić na to, co dzieje się u nas w ogrodzie? Myślałam już o tym, żeby postawić wysoki na 2 metry drewniany płot.
Macie lepsze pomysły?

Pawel
Bywam tu

Re: Jak zasłonić się od wścibskich?

Post by Pawel » 19 Jul 2013, 11:40

Ja zasadziłem drzewa, które odgradzają mnie od sąsiadów oraz zamontowałem żaluzje, które w pełni chroną mnie przez sąsiadami... :)

Lexy70
Bywam tu

Post by Lexy70 » 24 Feb 2017, 15:31

Pawel wrote:Ja zasadziłem drzewa, które odgradzają mnie od sąsiadów oraz zamontowałem żaluzje, które w pełni chroną mnie przez sąsiadami... :)
To prawda, żaluzje lub rolety jak najbardziej spełniają tę funkcję o którą pyta Chatynka. Warto jednak poszukać bardziej trwałych lub nawet pomyśleć o jakichś
żaluzjach czy roletach antywłamaniowych. Chociaż od samych wścibskich oczu wystarczą zwykłe żaluzje czy verticale. Jak planuje ktoś instalację takiego sprzętu a nie ma jeszcze dokładnie sprecyzowanych planów, polecam zapoznać się z ofertą tego producenta: http://verti-hor.pl - w szczególności polecam ich mieszkańcom Warszawy bo to rejon działania firmy Verti-Hor.
Zrobią za was wstępne pomiary itp.

Esme31
Bywam tu

Post by Esme31 » 20 Jun 2019, 21:10

Jeżeli o mnie chodzi, bez wahania postawiłabym na rolety, np. takie jak te od KupRolety https://www.kuprolety.pl/rolety_dzien_noc.html . Przede wszystkim wprowadzają one w mieszkaniu fajny charakter i zapewniają intymność. Dodatkowo stawiając na te konkretne produkty, możemy liczyć nie tylko na najwyższą jakość, ale także przystępne ceny. Produkty zamawia się tutaj na konkretny wymiar, więc nietypowe gabaryty okna nie stanowią najmniejszych problemów, podobnie jak montaż:).

Post Reply