Klimatyzacja

My w domu: co lubimy, czego nam nie brak, rozmowy domatorów
Post Reply
Amelka
Nowicjusz

Klimatyzacja

Post by Amelka » 09 Dec 2015, 16:31

Macie w swoich domach klimatyzacje? bo zastanawiam się nad zamontowaniem jej u siebie. Coraz więcej osób decyduje się na cos takiego u siebie w domach. udało mi się nawet znaleźć taką firmę , która zajmuje się montowaniem takiej klimatyzacji. Nie będzie to chyba takie drogie jak się wydaje.

Paula
Bywam tu

Re: Klimatyzacja

Post by Paula » 20 Dec 2015, 08:50

nie tyle fanaberia, co czasem koieczność :)

kuradomowa
Super VIP na forum domatorsi.com.pl

Post by kuradomowa » 06 Feb 2016, 19:22

Osobiście nie przepadam za klimatyzacją. Źle wpływa na moje zdrowie i samopoczucie, więc staram się ograniczać jej używanie.
Ratuję się roletami - w upały są niezastąpione. No i kosztują zdecydowanie mniej niż klimatyzacja, tu można sobie sprawdzić orientacyjnie: http://www.lotari.pl . Niestety, w pracy mamy klimatyzację i jest regularnie używana, nad czym bardzo ubolewam.

Ramika
Super VIP na forum

Post by Ramika » 26 Jul 2016, 13:23

Dlatego teraz gdy ktos chce wynajmować jakiś lokal od razu zwraca uwagę na to czy jest on klimatyzowany. Latem nie idzie wysiedzieć w pomieszczeniach bez klimatyzacji. Jeżeli zdecydujesz się na jej zamontowanie to widziałam , ze ta firma http://www.elektroklim.pl/ je montuje. Są na rynku od wielu lat więc mają doświadczenie,

Esme31
Bywam tu

Post by Esme31 » 29 Sep 2019, 12:31

Mnie osobiście klimatyzacja w domu marzy się już od dawna i powiem Wam, że bardzo poważnie rozważam ofertę lg electronics polska . Co sądzicie o tym producencie? Warto zdecydować się na zakup jego produktów, czy może jednak wybrać jakieś inne propozycje? Będę bardzo wdzięczna za wszelkie odpowiedzi.

Post Reply