Pomysł na odchudzanie?

Czas popichcić!
Post Reply
Paula
Forumowy ekspert
Posts: 184
Joined: 02 Mar 2014, 10:23

Pomysł na odchudzanie?

Post by Paula »

Mam super wyposażoną kuchnię, lubię gotować i jeść niestety też ;)
Może podpowiecie mi kilka pomysłów na zrzucenie, ale bez zbytnich cierpień paru kilogramów? :)
Bezgwiezdnanoc
Super VIP na forum
Posts: 454
Joined: 02 Mar 2014, 10:24

Re: Pomysł na odchudzanie?

Post by Bezgwiezdnanoc »

Ej, bez cierpień to się chyba nie da :D Tyle że różnica jest jak długo się będzie cierpieć.. Przy tradycyjnych dietach to niestety długo, podczas ćwiczeń, jeśli np. tak jak ja nie lubisz się ruszać to też nie będzie przyjemne.

Najszybciej i w dodatku całkowicie bez dyskomfortu można się paru kalorii pozbyć choćby poprzez specjalne masaże, takie jak tu opisali https://lipoline.pl/endermologia-krolow ... plajacych/
Esme31
Forumowy ekspert
Posts: 205
Joined: 18 Jan 2016, 00:11

Re: Pomysł na odchudzanie?

Post by Esme31 »

Za wiele tutaj wymyślić nie można. Niemniej jednak na pewno podstawą jest dieta i sport. Można postawić np. na https://eatfitcatering.pl/catering-dietetyczny/legnica/ i jeść smacznie i zdrowo, bez konieczności spędzania wielu godzin w kuchni, co na pewno przełoży się nie tylko na utratę wagi, ale też poprawę naszego samopoczucia:).
User avatar
Groszkowa
Forumowy ekspert
Posts: 174
Joined: 08 Feb 2014, 12:25

Re: Pomysł na odchudzanie?

Post by Groszkowa »

Samodzielnie to możesz pozbyć się nadmiernych kilogramów wyłącznie poprzez ruch :) Polecam bieganie i pływanie, choć teraz z powodu pandemii basen to jednak pewne ryzyko więc lepiej poruszać się na świeżym powietrzu.
Jeśli natomiast chcesz schudnąć poprzez zastosowanie jakiejś diety to nie powinnaś sama jej sobie dobierać tylko zdać się na poradę u dietetyka, który na podstawie wywiadu zdrowotnego dobierze ci jadłospis tak, żeby dieta nie pogorszyła stanu zdrowia, a była efektywna i całkowicie bezpieczna :)
Jeśli cenisz czas i nie chce ci się latać po gabinetach możesz skorzystać z teleporady z dietetykiem https://telemedi.com/pl/lp/pilne-konsultacje-medyczne/
Taki kontakt w zupełności wystarczy
Andrea
Świeżak
Posts: 38
Joined: 29 Nov 2021, 11:21

Re: Pomysł na odchudzanie?

Post by Andrea »

Uważam, że nie ma na co czekać. Odchudzanie warto zacząć tu i teraz. A jeśli zależy Wam na szybkich efektach to warto poczytać sobie, czym jest trening ems lublin cena: https://ems-polnocna.pl/cennik/ . Słyszałam o tej metodzie wiele pozytywnych opinii.
Post Reply