Pomysł na prezent dla faceta - macie jakieś?

Pogaduchy na każdy temat (i nie na temat też)
Post Reply
dr.haus
Super VIP na forum domatorsi.com.pl

Pomysł na prezent dla faceta - macie jakieś?

Post by dr.haus »

Przychodzą wam do głowy jakieś fajne pomysły na prezent dla faceta??
chatynka
Super VIP na forum domatorsi.com.pl

Re: Pomysł na prezent dla faceta - macie jakieś?

Post by chatynka »

Strzelałabym, że nada się jakiś typowo męski gadżet.
Albo coś z dedykowanym grawerem albo czymś w tym guście.
Tutaj https://bengraversky.com/pol_m_PREZENTY ... A-368.html widziałam różne pomysły na prezent dla faceta.
Jestem pewna, że znajdziesz tam coś odpowiedniego niezależnie od wieku faceta i jego zainteresowań :)
Ireneusz
Nowicjusz

Post by Ireneusz »

Ja szukam prezentu dla mojego taty. Trafilem na taką ofertę tu iokulary.pl/product-pol-69008-Okulary-Przeciwsloneczne-Prada-PR-52YS-5AV05C.html Moim zdaniem bardzo eleganckie markowe okulry przeciwsłoneczne. Powinny spodobać się tacie. W tym sklepie jest bardzo duży wybór najlepszych marek na naszym rynku. Warto zobaczyć, może i wam coś wpadnie w oko.

Od admina:
Regulamin: *Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum domatorsi.com.pl odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach na tych forum
bobofruta
Nowicjusz

Post by bobofruta »

Wiele zależy od tego czym twój facet się interesuje,w czym gustuje,co jest jego pasją. Jeśli masz pod swoim dachem mężczyznę lubiącego sport,a zwłaszcza tenis,warto podarować mu coś ze sklepu DomTenisa. Może to być rakieta domtenisa.pl/rakiety-head plecak czy torbę tenisową,którą będzie zabierał ze sobą na każdy trening.
domowka919
Świeżak

Post by domowka919 »

w tym roku będzie to maszynka do włosów, już mam w domu kupiona, zapakowana leży. Kupiłam sprzęcik babyliss X-metal, jestem pewna że się spodoba. Facet lubi sobie sam podcinać włosy, nauczyl się w pandemii :D
tymonka
Nowicjusz

Post by tymonka »

A może voucher do studia tatuażu ? super prezent dla kogoś, kto planuje sobie zrobić dziarkę. jeśli chodzi o konkretne studio w Warszawie to bez dwóch zdań mogę polecić Jah Love Tattoo. W ekipie pracuje kilka osób ale od siebie polecam Pomidora https://www.facebook.com/media/set/?van ... 3711601226 . ma ogromny talent, niesamowitą wyobraźnię, jego tatuaże to prawdziwe kolorowe arcydzieła.
Nikoline
Nowicjusz

Post by Nikoline »

dr.haus wrote: 22 Oct 2019, 10:38 Przychodzą wam do głowy jakieś fajne pomysły na prezent dla faceta??
Może jakaś fajna ksiązka z dziedziny jaka go interesuje?
Andrea
Świeżak

Post by Andrea »

A może oryginalny pasek skórzany? Wydaje mi się, że może to być całkiem dobry pomysł na prezent dla faceta. Takie paski widziałam na przykład tu: https://www.hobby4men.com/odziez-i-obuw ... zarny.html . Warto pomyśleć poważnie o takim zakupie.
Post Reply